Назад к списку

Як правильно вибрати гараж 

   Кожен з нас чудово знає, що купівля паркоміста чи гаража не являє собою дуже важке діло. Інша річ вибір, який має бути зваженим та вірним в кінцевому рахунку. 


Найперше, необхідно вирішити, для чого саме Вам потрібен гараж, по друге яку важливість має для Вас місцерозташування гаража. Але Вашою метоє є складування у гаражі усілякого мотлоху, то не слід чекати на проблеми з пошуком такого гаража, через те що, Вам немає сенсу клопотатися над цого місцерозташуванням, а як бонус не дуже перейматись наявність освітлення. 

   А от безпечність сьогодні займає чи не найголовніше значення, саме з цієї причини слід вибирати гараж який знаходиться недалеко від будівлі охорони і краще за все у зоні доброї оглядовості з позицій охоронців. Якщо ж приміщення гараж розташоване далеко від охорони (десь у останньому ряду), то треба неприменно визначити матеріал, з якого побудована задня стіна. Якщо виявиться що стіна зроблена з залізобетона або з фундаментальних блоків, то це буде здоровенним плюсом. Якщо стіна вироблена з цегли та ще і виходить на порожню та погано освітлену ділянку, то це не найбажаніший варіант, тому що злочинці можуть легко розібрати стіну і опинитися у гаражі. Але і на випадок цегляної стіни Ви можете застрахуватись, вмонтувавши з середини ґрати, які будуть ще однією перепоною для зловмисників. 

   Для перегляду гаража найкраще вибрати дощову погоду. При дощі з першого погляду буде видно в якому стані знаходиться покрівля, чи мокне стіна, на скільки вогко в ямі. Хоча про становище гаража неважко визначити і у сонячну погоду. Погляньте на стелю — якщо побачите там розводи, викликані появою солі, то Вам одразу все стане зрозуміло. Так само, поглянути вниз, є можливість перевірити підлогу на наявність пилу, яка може бути прибита до полу через присутність крапель води. Для остаточної достовірності необхідно залізти на сам дах і перевірити стан покрівлі за допомогою власних очей. 

   Не будемо забувати і про стан ями. Всередині має бути присутня витяжна вентиляція природного типу і бути сухо. Огляньте поглядом стіни ями. Якщо Ви помітите різкий перепад від білої цегли до темного, це говорить про те, що там колись була вода по верхній рівень темного цегли. Власник гаража може вчинити хитро і підсипати яму, тому обов’язково перевірте її глибину. Безумовно, в гаражі також має бути присутня відмінна вентиляція, щоб та волога, яка потрапляє в гараж разом з вашим залізним товаришем, швидко випаровувалася. Підводячи підсумок, можна сказати — при пошуці свого майбутнього гаража проявляйте пильність та уважність, і тоді Ви зможете знайти відмінний варіант.