Назад к списку

Як знати квартиру на довгостороковий термін у незнайомому місті 

   Уявімо ,що Ви приїхали в малознайоме місто. Можливо на пару місяців, а може і на більш тривалий термін. Як знайти собі житло в найкоротший термін і не допустити помилки у виборі? Нова обстановка часто призводить до втрати концентрації і ми можемо стати легкою здобиччю для шахраїв або просто тих, хто любить підзаробити. Тому кілька корисних порад в такій ситуації ніколи не завадять. 


   З чого почати? 

   Якщо Вам ніде навіть переночувати, то для тимчасового перебування підійде бюджетний хостел. Але,якщо ви не звикли до обмежених умов і точно не знаєте, скільки часу піде на пошуки умовно постійного житла, тоді варіантом будуть квартири подобово. У всіх без винятку містах таких пропозицій набагато більше, ніж на більш тривалий період. Не соромтеся просити знижку, адже ви не на годину і не на добу в'їжджає. Де шукати подібні пропозиції: 

 -інтернет-місцеві видання; 

 -загальнонаціональні веб-ресурси з фільтром по вашому місту; 

 -тематичні паблік в соціальних мережах; 

 -газети оголошень міста; 

-оголошення в районі вокзалів, на зупинках і в інших людних місцях. 

 Останній пункт відноситься до минулого, і він у чомусь схожий на рулетку. Але виключати його також не варто, особливо, коли вибір невеликий. 

   Починаємо пошуки житла на довгостроковий термін. 

   Подобова оплата протягом тижня може бути рівнозначна сумі місячної за звичайну квартиру з тривалим терміном оренди, отже слід розпочати пошуки. По суті, ресурси у вас ті самі. Хіба що до них можна додати агентство нерухомості. Пам'ятайте, що ріелтори люблять брати комісію в розмірі щомісячної плати за квартиру. Зверніть увагу на основні принципи пошуку квартири: 

 -географічна прив'язка до роботи або інші причини (економія часу і грошей на проїзд); 

 -наявність парковки (якщо авто); 

 -меблі та побутова техніка; 

 -наявність гарячої води (бойлер або централізовано); 

 -які лічильники; 

 -інтернет, телебачення (за потребою); 

 -чи людина,що здає вам житло власником квартири. 

 Останнє з перерахованого було спеціально винесено, так як цю деталь ви зможете підтвердити для себе лише при зустрічі. До того, як дзвонити по оголошенню, вбийте в пошук вказаний номер. Можливо, це шахраї або просто агент нерухомості, для якого дошка оголошень в місті основне поле комерційної діяльності. Як ви пам'ятаєте, він захоче непогану суму за свої послуги. 

   Укладання угоди Ні в якому разі не віддавайте свій паспорт власнику квартири. Те, що ви іногородній, ніяк не повинно впливати на договір. До речі, по можливості, краще укласти договір оренди. Але на це йдуть деякі власники житла. Обумовлюйте заздалегідь терміни і розмір оплати, щоб надалі не виникали проблемні ситуації. 


Автор: Роскошенко Катерина