Стосовно ситуації з реєстрації оцінок в реєстрі Фонду державного майна України

   Перш за все колектив Агентства оцінки ГРОШ ЦЕНА просить вибачення у всіх клієнтів за наявні труднощі і затримки з реєстрацією оцінок нерухомості та землі. Через саботування ФДМУ роботи з підготовки нового реєстру для роботи з 1 лютого ми тільки з 12 лютого отримали можливість реєструвати оцінки нерухомості (квартир, будинків, гаражів, комерційної нерухомості тощо). 

   Станом на 14:45 13 лютого оцінка земельних ділянок досі неможлива. Працівники Фонду досі працюють над налагодженням роботи реєстру. Та з реєстрацією оцінок нерухомості все ще також не добре. Програма дуже погано працює, постійно виникають технічні збої. Ми вимушені вносити реєстрації інколи по кілька десятків разів. 

   Наразі наші працівники працюють по 20 годин на добу аби продовжувати надавати Вам послуги високого ґатунку, але не все в наших силах.  

Вперше за рік в Україні зафіксовано дефляцію

   За повідомленням Держстату споживчі ціни в Україні в червні 2019 року в порівнянні з травнем знизилися на 0,5%. 

В Україні впало виробництво автотранспорту майже на 80%

   

НБУ - Рівень доларизації в Україні в два рази вищий від природного

   Рівень доларизації в Україні у 2018 році становить 43% валових кредитів і 42% за депозитами, тоді як природний показник доларизації для нашої країни відповідно до потреб бізнесу і населення становить близько 20%. 

Україні дали поради у Світовому банку

   Якщо Україна буде підтримувати темп реформ, зростання економіки може відновитися до 4 відсотків у середньостроковій перспективі, а у випадку, якщо реформи не будуть просуватися, ріст може впасти нижче 2 відсотків. 

   Про це йдеться в огляді Світового банку про економіку регіону Європи і Центральної Азії за квітень 2019 року. 

   “Прогноз зростання української економіки значною мірою залежить від підтримання імпульсу щодо реформ для підтримки інвестицій і мобілізації достатнього фінансування. У 2019 року зростання прогнозується на рівні 2,7%, оскільки інвестиції як і раніше обмежені складними зовнішніми умовами, невизначеністю, пов’язаною з виборами, і, як наслідок, високою вартістю зовнішніх запозичень”, – йдеться у доповіді. 

   Крім того, згідно з прогнозами Світового банку, умови торгівлі України будуть пом’якшувати і обмежувати традиційний експорт. 

Загрузить еще